خبر خبر

برگزاري دوره آموزش قوانين و مقررات حوزه حقوقي در شهر بندرعباس
به گزارش روابط عمومي اداره کل فرودگاههاي استان هرمزگان، دوره آموزش قوانين و مقررات حوزه حقوقي از تاريخ 3 الي 7 آذرماه 1398 به مدت 20 ساعت و به ميزباني فرودگاه بندرعباس در محل سالن همايش­هاي فرودگاه بندرعباس

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان، دوره آموزش قوانین و مقررات حوزه حقوقی  از تاریخ 3 الی 7 آذرماه 1398 به مدت 20 ساعت و به میزبانی فرودگاه بندرعباس در محل سالن همایش­های فرودگاه بندرعباس، با هدف ارتقای سطح دانایی، توانایی (مهارت)، نگرش فراگیران و حرکت به سوی بهبود و تعالی فردی، شغلی و سازمانی و با هدف افزایش دانش و مهارت حقوقی کارشناسان و مسئولان حقوقی فرودگاههای کشور به منظور تخصص در حقوق هوانوردی، قرارداد های فرودگاهی و بهبود عملکرد حوزه حقوقی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، برگزار شد. شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی، مدیر کل، معاونان و کارشناسان دفتر حقوقی و کارشناسان حقوقی فرودگاههای کشور بودند.

در آیین افتتاح این کارگاه آموزشی، ضیایی سرپرست اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان طی سخنانی به کارشناسان، مدیران و اساتید دفتر حقوقی خوش آمد و خیر مقدم گفت.

در این دوره، حجت رستمی مدیر کل دفتر حقوقی، معصومه سعیدپور و علیرضا سعیدی معاونان مدیر کل دفتر حقوقی، محمد حسین زارعی و محمود صحرا نورد وکیل و مشاور حقوقی و فاطمه اشرفی خوزانی کارشناس امور قراردادهای دفتر حقوقی به عنوان اساتید دوره به آموزش مباحثی همچون شرایط عمومی پیمان، واگذاری اماکن و محل ها در فرودگاههای کشور و مستندسازی اراضی فرودگاهی پرداختند.

هم چنین حجت رستمی مدیر کل دفتر حقوقی در حاشیه برگزاری یازدهمین کارگاه آموزش حقوقی بیان داشت: تخصصی نمودن فعالیت های حقوقی همواره به صورت یک بحث مهم مطرح بوده است، چرا که فعالیت های این حوزه در صیانت از اموال شرکت تاثیر قابل توجهی دارد.

حجت رستمی، در پایان از مجموعه مدیریت اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان و دست اندرکاران برگزاری این کارگاه آموزشی کشوری، صمیمانه تشکر و قدردارنی نمود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد